• Ново
JOHNCOO Мека Мами Риболов Справи со Поставување Swimbaits Мами Комплет Гребло Опашки Craw Мамки Криви Опашка Grubs Пондерирана Куки Swivels Риболовен Прибор за Бас Штука Пастрмка

JOHNCOO Мека Мами Риболов Справи со Поставување Swimbaits Мами Комплет Гребло Опашки Craw Мамки Криви Опашка

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.5 оружје Алабама чадор мамка апаратури со 360°Барел Swivels и 4 врба лист ножеви на тоа, се вртат слободно и практично да монтирам тоа со различни мами. 2.Направени од високо квалитетен челик материјал, издржлив и обновливи, да се зголеми силата на фаќање, погодна за многу видови на целна риба. 3.Пондериран куки и мека мами сет, погоден риболов колокација за ентузијасти, многу повеќе удобен и преносливо, прекрасен подарок за себе или за вашите пријатели. 4.Прилепува и swivels се удобен и лесен за употреба : брз заклучување-отворен дизајн ви овозможува да го промените да води или ги мами во секунди.Се работи за сите видови на риболов ситуација. 5.Доведе главата со живописни 3 D очи, исклучителна сликарство и светла боја, полесно да се направи далеку кастинг и повеќе привлечна за риба.Широка ПрименаПогодна за разни видови на риби д.г.сом, костур, бас, штука, пастрмка, море платика, црвена риба, muskie, roach, перде и така натаму, идеален избор за риболов ентузијасти.Лесно да се Носат : Различни видови на мами и риболов справи се категоризираат во различни прегради на справување со кутија, која е лесно да се продавница и да добиете точната оној што треба, погодно да се користи и носат.

Особините

Купувачите избираат и