• Ново
Летало Слетување Рампа Водоотпорен 75см/30 Универзална Слетување Рампа Додатоци Брзо пати Двојно Двострано Quadcopter Слетување Рампа за РК беспилотни Летала Хеликопте?

Летало Слетување Рампа Водоотпорен 75см/30 Универзална Слетување Рампа Додатоци Брзо пати Двојно Двострано Quadcopter

DEN 326.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Може да се користат во темница : Наместо користење на мисловните ленти,тоа го направи со светлосен материја,различен од другите летало слетување влошки,повеќе практичен и удобен.Сонце за заштита и fadeproof.ОДГОВАРА ЗА СИТЕ беспилотни ЛЕТАЛА : Mavic Серија Фантом 1/2/3/4,DJI Фантом 2 3 4, Ујп ги Инспирира 1 2, Mavic 2 Зум Воздухот Про, Go Pro Карма, Папагалот беспилотни летала, 3 DR Самостојна летало, Antel Роботски X-ѕвезда, Syma, Hubsan, UDI беспилотни летала, PVB беспилотни Летала, DJI Mavic Про Фантом 2/3/4/ Pro, DJI Инспирира 2/1, Antel Роботски X-ѕвезда, Antel Роботски, РК беспилотни Летала, Трки Летало, Четири Хеликоптери .

Особините

Купувачите избираат и