• Ново
Д-FantiX Мини Титаниум Carabiner, Д-Прстен за Заклучување Carabiner Keychain со Клучните Прстени EDC Менувач (Пакување од 5)

Д-FantiX Мини Титаниум Carabiner, Д-Прстен за Заклучување Carabiner Keychain со Клучните Прстени EDC Менувач

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Клипот затворање.Ултра лесна ТЕЖИНА И ТЕШКАТА ДОЛЖНОСТ - Направени на супериорен тешко лесни авиони титаниум алуминиумски материјал.ЛЕСНО ДА се КОРИСТИ-Fanti X Титаниум carabiner карактеристики бакар орев кои го прават тоа лесно да го заклучите или отклучите вашиот carabiner.ЕКСТРА КЛУЧНИТЕ ПРСТЕНИ БОНУС - Екстра клучните прстени бонус,да ги задржи вашите клучеви заедно.ИСКЛУЧИТЕЛНА WORMANSHIP-Ultra light и носат отпорни, отпорни на корозија никогаш не рѓа.Мазна површина и delicated изработка дизајн го прави тоа твоите најдобри EDC производи.ШИРОК СПЕКТАР на АПЛИКАЦИИ -Користат за секојдневниот живот, во прилог на ранец, рачна ташна, или да користите како keyring.Бесплатни вашите раце!Напомена : Не е за качување употреба,овој carabiner е идеална за шатори,kettel, виси канапи, јажиња, црева и други предмети.

Особините

Купувачите избираат и

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат�

DEN 815.76