• Ново
Kalifornia Кето Чоколадо Чип Колачиња Првенство Примерок Пакет (3 Single Служи Чаши) – Ниски Хидрати, Кето-пријателски, и Низок Шеќер Кето Закуски – Соја Слободни и Глутен С

Kalifornia Кето Чоколадо Чип Колачиња Првенство Примерок Пакет (3 Single Служи Чаши) – Ниски Хидрати, Кето-пријателски,

DEN 323.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најдобриот дел е тоа што нашите топли, gooey, кето колачиња се само 3 нето јаглехидрати по чаша!Вкусни домашни колачиња за целото семејство – живот не се било подобро?.НИСКИ ХИДРАТИ, КЕТО-ПРИЈАТЕЛСКИ, И ВКУС НЕВЕРОЈАТНО : Нашата чоколадо чип кето cookie чаши се токму ниски хидрати снек дека сте биле во потрага за.Зошто да не јадат вашиот макроа топли и свежи?Сите што треба да направите е поп нашите кето cookie првенство во микробранова печка и вашиот попладне кето снек само стана гастрономски избега!.ЧИСТА, ЕДНОСТАВНА, И СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Ние само извор на високо квалитетни состојки за да се задржи на подем.Ќе ви се допаднат нашите кето чоколадо чип колачиња чаши!.Нашите кето cookie чаши се направени со премиум бадемово база на брашно, шеќер слободни чоколадо чипови, и засладен со монахот овошје.

Особините

Купувачите избираат и