• Ново
Ryobi 40V за Батеријата и Полначот Комплет 4.0 Ах Литиум-Јонска Батерија Поставите ОЕМ OP4040 + OP404 + БОНУС АЛАТКА ТОРБА (Продолжува)

Ryobi 40V за Батеријата и Полначот Комплет 4.0 Ах Литиум-Јонска Батерија Поставите ОЕМ OP4040 + OP404 + БОНУС

DEN 2999.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа можат да работат во услови како ладна како -4 степени Целзиусови!Неколку овие карактеристики со брзо полнење време, Ryobi е suite на моќни отворено tools, и долго траење, ова е производ кој ќе ви посакувам имаше три повеќе од штом ќе добиете за да се користи.0 АХ Капацитет : Идеален за висока потрошувачка потреби.Оваа 40 Volt батеријата има карактеристики било сопствениците потреби во сигурен производ.Вие сте обврзани да биде со користење на барем еден од овие алатки во кој било момент во текот на годината, а тоа значи дека ќе треба сигурен енергија.Кој ги вклучува своите лист компресор, синџир видов, edger, хеџ тример, косилка за трева, string тример, моќ главата, пол видов, и хеџ ножици.Тоа има одборот мерач за гориво, допуштајќи знаете колку на полнење е оставена со LED осветлување.РАБОТИ СО RYOBI ОТВОРЕНО ПРОИЗВОДИ : Над 20 алатки во Ryobi 40 V линија се компатибилни со овие батерии, од string trimmers да lawnmowers.Неговата моќ не избледи со текот на времето, што значи дека можете да работите со вашиот алатки за целосна моќ додека батеријата се истроши.Нов Тенок дизајн Линија овозможува брзо полнење технологија во пренослив форма фактор.МЕРАЧ за ГОРИВО : Вие не може да каже колку од полните вашата батерија е лево, со одборот LED систем.Вклучува бесплатна алатка торба.Двете Батеријата и полначот е компатибилен со сите други претходно постоечките Ryobi 40v опрема.

Особините

Купувачите избираат и