• Ново
AOG Американската Надворешна Скара 24NGT-00SP Т-Серија 24 инчен Природен Гас Скара На Земјата Пост

AOG Американската Надворешна Скара 24NGT-00SP Т-Серија 24 инчен Природен Гас Скара На Земјата Пост

DEN 924.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На (2) 16,000 BTU цевка горилници функција исто нерѓосувачки челик изградба и нудат голема количина на топлина за да се обезбеди некои сериозни бразилецот.Ексклузивно за "Т" Серија, оваа скара карактеристики на "Брзото-Светлина" piezo палење за сигурен start секој пат и е поддржан од страна на AOG е 15 годишна гаранција.75 Инчен димензии (H x W x D).24 инчен отворено гас скара; "Т" Серија во земјата пост модел.Нерѓосувачки челик пост карактеристики (2) не ' рѓосувачки челик страна полиците и е дизајниран за постојан во земјата апликација. (2) 16,000 BTU скара горилници.

Особините

Купувачите избираат и

Mavic Мини 2 Вода Слетување Нога, SUCU Водоотпорен Опрема за Слетување Обука за Полнење Полнила Лебди Носителот,Амортизацијата

За нас : SUCU професионална опрема за слетување бренд производители, континуирано подобрување и истражув�

DEN 407.76