• Ново
Најлон Коњ Плетенка Beaded Noseband Јаже Оглавник Доведе Јаже Капи Црна 606RT30

Најлон Коњ Плетенка Beaded Noseband Јаже Оглавник Доведе Јаже Капи Црна 606RT30

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Просечната Коњ Големина.Црна/Бела.Една плетенка мека но цврсти прилагодливи црно јаже оглавник заврши со појавување на десет метарски води.Beaded носот бенд дава забава мода одблесокот на noseband.Трајни и лесни да се грижи за.Коњ големина.Најлон Коњ Плетенка Beaded Noseband Јаже ОГЛАВНИК Доведе Јаже Капи Црна 606 RT30.

Особините

Купувачите избираат и