• Ново
Појас за Electrolux Prolux 2000 Правосмукалка Исправена & Канистер

Појас за Electrolux Prolux 2000 Правосмукалка Исправена & Канистер

DEN 550.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сосема нов, неискористениот Дизајниран да работи со Electrolux U136 B Prolux 2000 Одговара на повеќето L Облик на Electrolux моќ млазници користење на cogged или насочена појас Одговара на повеќето Electrolux Комерцијални Uprights исто Така се вклопува Лукс Старател, Наследство, Proteam uprights, Епски, Discovery, Битие, Амбасадор, Дијамантски Јубилеј, Епски 6500, Епски 6000, 8000, 9000, Ренесансата и многу други.

Особините

Купувачите избираат и

Универзална инвалидска Количка со Седиште Појасот Подигнат Прилагодливи Рака Авто Стил Тока Затворање Одговара

Луѓето кои често имаат тело смена.Не може да се sedentary, падот на како и други заштитни ограничувања.Им пом�

DEN 453.12