• Ново
Arteza Деца Моделирање Тесто, Број Учење Игра Тесто Глина за Полнење, 12 Парчиња, 0.8 оз, Црвена, Жолта и Сина, 10 Нумерички Картички, Уметност Резерви за Деца

Arteza Деца Моделирање Тесто, Број Учење Игра Тесто Глина за Полнење, 12 Парчиња, 0.8 оз, Црвена, Жолта и Сина,

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

За Учење и Развој Без Неред : Нашите деца уметност doughs може да им помогне на вашите малечки се развие моторни вештини, подобрување на рака-око координација и практика броеви и боја за признавање.Nontoxic Формула : Нашата меки тесто не содржи штетни хемикалии или состојки.Креирано од Arteza Уметници : Тука во Arteza, ние се страстни за создавање на производи кои инспирираат.За нас, уметноста е израз на човечкото искуство.Тоа е причината зошто ние работиме за да ја направиме нашата уметност материјали достапни за сите луѓе.Ние се Грижиме За Нашите Клиенти : Ние сакаме да се осигурате дека имате големо искуство со нашите производи затоа што ние навистина се грижиме за нашите клиенти.Нашиот тим се стреми да создаде производи ние може да застане зад себе.Ако имате било какви прашања поврзани со нашите производи, ве молиме да се допрат и ние ќе го направи тоа право.Големина : 12 Парчиња.

Особините

Купувачите избираат и