• Ново
TUOYR Млади Момчиња Поместена Заштитна Кошули Панталони за Фудбал Макбаскет Бејзбол Компресија Кошула

TUOYR Млади Момчиња Поместена Заштитна Кошули Панталони за Фудбал Макбаскет Бејзбол Компресија Кошула

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Младите интегрирани фудбал кошула нуди додаде заштита без одземање на вашата мобилност. 6 влошки за заштита на гради, рамо, rib и ' рбетот, долго-траен заштита на оние ранливи области на теренот.Мека и мазна влага-wicking ткаенина држи носителите суво и ладно, додава екстра удобни слој на заштита за играч.Поместена компресија ергономски technoliges : влијание-апсорбирање влошки се заштитат од влијанието на ребрата, sternum, рамената и clavicle.Маица на Големината : YS=25-26.5 inch(Chest)/46-49"(Height).YM=26.5-28.5 inch(Chest)/50-53"(Height).YL=28.5-30inch(Chest)/54-57"(Height).YXL=30-32inch(Chest)/58-60"(Height).Препорачуваме големи димензии.Addituinal детали : миењето.

Особините

Купувачите избираат и