• Ново
Bonbo Т-0151 Задните Спојки Пролет Компресор Пренос Алатка - 4L60E Ниска & Обратна Пролет Компресор, Компатибилен со генетски модифицираните 250, 250C, 350, 350C, 700R4, 4L60 & 4L60-E

Bonbo Т-0151 Задните Спојки Пролет Компресор Пренос Алатка - 4L60E Ниска & Обратна Пролет Компресор, Компатибилен

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Материјал】Bonbo Задните Спојки Пролет Компресор е направена од квалитетот на јаглероден челик, со голема сила, анти-носат, ' рѓа отпор, анти-оксидација, цврсти и издржливи. 【Функција】Оваа Спојки Пролет Компресор Tool ќе ги отстрани Ниска/ Обратна спојки клипот во задниот дел на случајот.Прави отстранување на спојката пролет retainer лесно. 【Лесен за Употреба】Оваа ниска и обратно пролет компресор алатка препишува на гкл, може да им помогнам на клипот се врати пролет доволно за да пристапите snap прстен.Целиот процес трае само неколку минути. 【100% Задоволство Гаранција】Нашиот фокус за производи и услуги на клиентите е 2 за да нема.Ако не сте 100% задоволни со Т-0151 Rear Спојки Пролет Компресор, едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена.

Особините

Купувачите избираат и