• Ново
Се водат за Рака со Врата Сидро – Подобрување на Ногата се Протега со Врата Флексибилност Тренер - Совршен Дом Опрема за Балет, Танц, ММА, Taekwondo, Јога & Гимнастика Веж?

Се водат за Рака со Врата Сидро – Подобрување на Ногата се Протега со Врата Флексибилност Тренер - Совршен Дом

DEN 383.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премијата која се протега рака; имаме возбудливи вести : со нашата врата се водат за рака за флексибилност може да се постигне саканиот флексибилност без да се борат со вежби за истегнување, во салата, или трошење на повеќе пари на gymnastic опрема за дома.Највисоко оценет се водат за рака, Zenmarkt флексибилност рака беше наменета за танчери, гимнастика, cheerleading, ballerinas и исто така се користи како физичка терапија на рака, taekwondo опрема, стојат вратата на рака, за да се подобри опсег на движење и флексибилност или јога.Добиете крајниот искуство; лесно за поставување и користење и изработен од здрав материјал Zenmarkt навиваат водат за рака вратата е доволно издржливи за да го издржат секојдневна употреба и совршено го комплетира вашиот балет протега опрема до вашата флексибилност бенд.Направени за сите нивоа искуство, нашата нога протега рака ви помага да се постигне подлабоко се протега со секоја употреба; или сте почетник или искусен играч се обидува да се загрее на вашите раце, нозе или нозете ќе ви се допаднат оваа дома тренингот опрема.Грижа на клиентите како ветување; вашето искуство со нашата врата макара водат рака е нашиот водич и ние ќе се грижи лично од било жалат дека би можеле да се појават, само нас контакт директно и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Особините

Купувачите избираат и

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат

DEN 815.76

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о

DEN 7896.00