• Ново
Мечка Брада Брада Лигавче + Добар Дар - Брада Catcher Престилка за Средување на Вашата Брада - да се Задржи Себе си и вашиот Мијалник Чисти - Совршен Подарок за Мажите – Б

Мечка Брада Брада Лигавче + Добар Дар - Брада Catcher Престилка за Средување на Вашата Брада - да се Задржи

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅БРЗ И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : се Започне чешлање и да се види вашата брада кроење е пад уредно долу во престилка за лесно собирање и отстранување на отпадот.Нема повеќе хаос, блокирани канализација или влошување значајни другите!. ✅Исто така, можете лесно може да се избрише оваа престилка во машина за перење. ✅НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА. : совршен подарок кој ја чува чистотата во бањата, како и добро расположение на твојата жена. ✅Квалитативно и за долго време : Ние ги користиме индустриски одделение најлон за да се произведе секоја Престилка.Рачно изработени дизајниран од највисок квалитет на материјали. ✅Компактен : престилка содржи внатрешен џеб на заклучување, па да го стави на полица, или земете со вас на патувања.Тоа не презема многу простор!.

Особините

Купувачите избираат и

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат�

DEN 815.76