• Ново
Првенство во Покер се Чувствува Игра Табела Покрие Протега да одговара до 48 инчи Казино Црвена

Првенство во Покер се Чувствува Игра Табела Покрие Протега да одговара до 48 инчи Казино Црвена

DEN 607.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шампионатот Покер Распоред за сите и сите покер игри и Блек Џек премногу.Реверзибилна да солидна за сите други маса игри.Elasticized за совршено се вклопуваат на Пиедестал круг, хексадецимален, octagonal и квадрат pedestals со заоблени агли.За 36" Плоштад Виткање нога Игра Маси користете Кука и Јамка Лента или навивам страни под еластичен раб.Еластични "вегас стил" се чувствував дава повеќе професионални и потивко да се чувствуваат.За табели со 4 нозе се провери големината на табелата за нога царинење.

Особините

Купувачите избираат и