• Ново
DINOKA Велосипед У Заклучување - 16mm Тешки Безбедност У Кабел Велосипед Брава со 4ft Flex Велосипед Кабел и Здрав Монтажа Заградата за Патот Велосипед Планински Велосипед

DINOKA Велосипед У Заклучување - 16mm Тешки Безбедност У Кабел Велосипед Брава со 4ft Flex Велосипед Кабел и

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дополнителна Безбедност : Една плетенка 1200 mm flex кабел е вклучен за дополнителна безбедност или заклучување неколку велосипеди одеднаш.Ова е причината зошто нашите DINOKA ulock велосипед заклучување комбинација на електричен велосипед, скутер, и виткањето велосипед е роден во нашата компанија.39 инчи(вклучувајќи силиконска маска).18 во (30мм).Нашата силна велосипед у заклучување беше покриен со 0.

Особините

Купувачите избираат и