• Ново
НИ Товар Контрола 2 Lashing Камион Вратоврска Долу Крик (ДЕСНО) - Pack 2

НИ Товар Контрола 2 Lashing Камион Вратоврска Долу Крик (ДЕСНО) - Pack 2

DEN 1224.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

2" Lashing Крик.Може да се им била заклучена или заварени на.Пауза Сила : 10,000 lbs.Хексадецимален Орев : Користете 28mm или 1-1/8" чашката/клуч.Количина : 2. Оваа 2" Право раце Lashing Крик е разноврсна крик дека може да се заварени или им била заклучена во местото на flatbed како стандард крик,.Овој крик карактеристики брзо ослободување и лесно работење на ratchet тока.

Особините

Купувачите избираат и

Метал Крик, Трајни Прирачник Крик, Повеќе Цели парична Казна Изработка Мазна Авто-Заклучување Практични за Индустрија

Во отсуство на електрична енергија, како вид на крик да може ефективно да се игра одредени функции.На ме

DEN 3242.16