• Ново
Меки Пластични Садови Намамат Изработка На Калапи За Вбризгување На Риболов Мами Sizmic Крастава Жаба 4 V155

Меки Пластични Садови Намамат Изработка На Калапи За Вбризгување На Риболов Мами Sizmic Крастава Жаба 4 V155

DEN 600.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вбризгување : Стандард 5/8".Оваа големина обезбедува компатибилност со повеќето инјекторите.Материјал : Инженерните камен.Камен прав помешан со полимери да креираат ниско-porous и издржлив материјал, кој е совршено се вклопуваат за меки пластични намамат mo Ids.Smart отворите за вентилација дизајн за ослободување на воздухот и бидете сигурни дека мека пластика исполнува сите детали на mo Id.Ниска цена.Повеќе од 30-40% поевтини од алуминиум mo Ids.Детални мамка дизајн.Фино ниво на детали може да се спореди со алуминиумска mo Ids и далеку подобро од силикон mo Ids.Материјал : вештачки камен Тежина : 300.00 g Стандардна големина на горивото : 5/8" (15.6 mm) Намамат Големина : наведете во купување на Прототип : Zoom Ултра Атмосфера Брзина Craw 3.5" Производ на Украина Забелешка : боја на производот може да биде различна од таа на фотографијата.Подмачкување : Се Препорачува.Употреба на лубриканти го подобрува процесот на екстракција на готовиот мека намамат од намамат мувла и даваат сјај да го намами мамка.На крајот-производ мека мами и инјектор се само примери и не се вклучени во продажба.

Особините

Купувачите избираат и