• Ново
PRORIDER Најлон Коњ Најлон Поместена Оглавник со СВ Хардвер Доведе Јаже Капи 606162TL

PRORIDER Најлон Коњ Најлон Поместена Оглавник со СВ Хардвер Доведе Јаже Капи 606162TL

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Просечната Коњ.Теал.Предизвикувач најлон оглавник доаѓа двојно stitched за издржливост.Карактеристики рѓа-слободен нерѓосувачки челик хардвер.Neoprene соочи заедно, образите и носот за удобност.Оглавник е потенцирана со појавување на боја кристал инлеи по образите и носот.Вклучува matchi.

Особините

Купувачите избираат и