• Ново
Timberland ПРО mens Disruptor Оксфорд Легура Безбедност Пети Еј

Timberland ПРО mens Disruptor Оксфорд Легура Безбедност Пети Еј

DEN 2085.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% платно.Увезени.Гумен ѓон.РАБОТА ВО СТИЛ : Нашата Disruptor работа чевли функција оксфорд стил, тоа е преполна со технологија : Легури безбедност прсти, електрични опасности заштита, масло и отпорни на топлина outsoles и анти-замор технологија за да се задржи на нозе и удобно во текот на целиот ден.АНТИ-ЗАМОР ТЕХНОЛОГИЈА : удобност систем дизајниран со шок-апсорбирање, геометриска технологија која се враќа енергија назад во подножјето да ги достави сите-ден поддршка и утеха.ИЗВОР НА ГОРДОСТ : знаеме дека се гордееме со својата работа, така и нашата мека потскокнуваше чевли и чизми и челик-пети чизми и чевли се дизајнирани за да ви овозможи со зголемена работа перформанси ден во ден и надвор.Ги носи на работа и дома со удобност и стил.КВАЛИТЕТОТ WORKWEAR : Timberland ПРО оценува неисполнети потреби на оние кои работат во најсложените средини, а потоа се развива решенија кои што испорачуваат крајната удобност, издржливост & заштита—сите денот долго—од работа чизми & чевли да анти-замор табани.

Особините

Купувачите избираат и

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат

DEN 815.76