• Ново
Moxy Боја-Sublimated Тенок Тројно Боречка Торба - Црвена/Црна/Сребрена

Moxy Боја-Sublimated Тенок Тројно Боречка Торба - Црвена/Црна/Сребрена

DEN 448.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа торба е исто така супер лесни, мерење под 5 кг што го прави одличен за авионската патување!Се тркалаат ова во куглање, центар и да покаже некои Moxy на вашиот соиграчи и конкурентите!Оваа торба не е наменета за да се одржи чевли или додатоци.Оваа торба не е наменета за да се одржи чевли или додатоци.Тој е дизајниран за боречка топки само.Прилагодливи забавува за врвка за Носење рачки w/поместена удобност заврши Транспарентен врвот Димензии : 9" W x 11" D x 26" Ж.Еден од еден вид Moxy Боја-Sublimated Тенок Три ролери/tote карактеристики широк, боја координирани скејтборд тркала заедно со сметководствената се справува со поместена удобност заврши.Исто така, во оваа торба не е наменета за да се застане, тоа е дизајниран да се постави рамно на теренот.Боја : Црвена/Црна/Сребрена Ткаенини : 600 D ткаенина Тежи под 5 кг Широк 2-3/4" X 1-3/4" Боја Координирани Скејтборд Тркала ЕВА лесни моделирана основната Лесни за лесно авиокомпанија патување Задните лифт се справи со Прилагодливи забавува за врвка за Носење рачки w/поместена удобност заврши Транспарентен врвот Димензии : 9" W x 11" D x 26" Х.Оваа торба е исто така супер лесни, мерење под 5 кг што го прави одличен за авионската патување!Се тркалаат ова во куглање, центар и да покаже некои Moxy на вашиот соиграчи и конкурентите!.

Особините

Купувачите избираат и