• Ново
Викинг Один Симбол Sterling Silver Medallion Pendant Накит/Руна Амајлија Vegvisir Компас Pendant - Висок Квалитет 925 Sterling Silver

Викинг Один Симбол Sterling Silver Medallion Pendant Накит/Руна Амајлија Vegvisir Компас Pendant - Висок Квалитет

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

925 печат Sterling Silver Печат.Подарок Пакување Вклучени.Родиум обложена (алергија & оцрни безбедно).Рачно изработени во САД, и се продаваат од страна на производителот!.Убаво стокмено & добро дизајниран Викинг Один Симбол Сребро Pendant ѓердан кој ќе трае до крајот на животот, и ќе го направи богатство подарок.????Доаѓа со 925 печат Фунта Сребро,????Подарок Пакување Вклучени,????Сликите се на зголемена да show details.Ве молиме погледнете ја листата детали за вистинската големина,????Рачно изработени во САД, и се продаваат од страна на производителот,????Родиум обложена (алергија & оцрни безбедно).

Особините

Купувачите избираат и