• Ново
Toyvelt 2021 Глина Диносаурус Играчки Постави за Деца - Магија Моделирање Глина 51 Парчиња - Безбедно и Не се Токсични 3D Диносаурус Бројки за Деца – за Момчиња и Девојчиња

Toyvelt 2021 Глина Диносаурус Играчки Постави за Деца - Магија Моделирање Глина 51 Парчиња - Безбедно и Не се

DEN 599.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Складирање кутија ви овозможува лесно пакет сè внатре што го прави лесен за користење при патување да остане да се забавуваат и да се забавуваат што го прави еден од најдобрите подароци за децата!Овој образовен глина слика играчка поставете го прави совршен подарок за речиси секоја прилика за години, preschooler, и kindergarteners вклучувајќи роденден, божиќ, нова година и многу повеќе!.Поттикнување creativeness за деца со дино светот диносаурус играчки моделирање глина сет!Нема ништо што се повикува на чувство на забава, возбуда и авантура во едно дете од диносаурус!секое дете сака да се играат со диносаурусите која е причината зошто ние го дизајнираше овој диносаурус играчки моделирање глина поставени да им обезбеди на вашите деца со начин да се забавуваат, а исто така се учат и истражуваат својата креативност!Образовна матични играчка поставите секое дете сака!Оваа играчка поставена комбинира уметноста, авантура и забава во еден пакет кој не само што им помага на децата се забавуваат, но, исто така, помага во нивната ментална раст.Совршен подарок за деца : Оваа магија глина играчка во собата е совршен за употреба дома или во движење.Ние сме сигурни дека вие и вашиот малку ќе љубовта овој диносаурус моделирање предучилишна претендираат играчки поставите која е причината зошто ние го нуди задоволството на клиентите така што ќе може да нареди денеска со доверба.Целосна диносаурус играчка поставена : Нашата диносаурус калапи глина за деца е направен за да ви обезбеди со децата со безброј часови на забава додека помагајќи им да учат дома или во движење!Оваа 51 компјутери образовни играчка сет вклучува голем број на игра doughs, лиење алатки и повеќе да им обезбеди на вашите малечки со сè што треба да се направи свој праисториски авантура дојде на живот.

Особините

Купувачите избираат и