• Ново
WOARCHERY Борба Стрелаштво Takedown Десно-Лево Раце 25LBS Извивам Лак

WOARCHERY Борба Стрелаштво Takedown Десно-Лево Раце 25LBS Извивам Лак

DEN 2227.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

25 Lbs Нерешено тежина Takedown Извивам Стрелаштво Лак.Погоден за Лево ambidextrous лак за возрасни и Деца.CE & ASTM Сертификација Approved Ideal за Стрелаштво битка Игра спорт / Стрелаштво игра борба против / Стрелаштво игра Напад / Larp battle Package Вклучува : 1 X Лак Столб со две srewed Завртки 2 X лак екстремитет 1 X bowstring 1 X Прст Saver 1 X Хексадецимален Клуч 1 X Жила 1 X Прирачник за Корисникот.

Особините

Купувачите избираат и