• Ново
Daisy корсети Раскошен Чиста Бела Чипка Над Биста Корсет

Daisy корсети Раскошен Чиста Бела Чипка Над Биста Корсет

DEN 1206.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Busk затворање.Рака Мие Само.Мека Чиста Чипка.Половината Лента.Пред Busk Затворање.Слабеење & Половината Намалување.Автентични Корсет од познатиот бренд Daisy Корсети.Во текот биста корсет направен од висок квалитет на lace Waist Tape Premium пред busk closure8 пластични коски со 4 статични челик назад bones Nickel месинг grommets со дебели cording во задниот за cinching Garter Loops Dry Чисти Само.

Особините

Купувачите избираат и