• Ново
Велс Ламонт Кожа Работа Ракавици, Велур Cowhide, Големи (1012L)

Велс Ламонт Кожа Работа Ракавици, Велур Cowhide, Големи (1012L)

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сплит Cowhide.Увезени. 100% СПЛИТ COWHIDE - Висока триење s вкупно удобност и умешност.Еластична назад.Лизга-на стил.Авто-hemmed.Повеќето ергономски палецот стил.Stitched посебно во дланка област.Високо флексибилен.Големина на : Големи Наменета за џек-од-сите-занаети човек, Бунари Lamonts 1012 има совршен баланс на двете издржливост и флексибилност.Изградена на трајни сплит cowhide, сте опремување на вашиот раце со супериорен отпорност на триење и пункција отпор дека е природно карактеристика на оваа кожа.Оваа ракавица карактеристики засилен дланка печ, создавајќи дополнителен слој на заштита и трајност.Кога сте во потрага за ракавица дека може да го направи тоа на сите, секогаш чувајте ги вашите 1012s корисна.

Особините

Купувачите избираат и

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о

DEN 7896.00