• Ново
24 Кутии Овошје Парчиња Шарм за Смола од Полимер Глина Лигите Изработка на 3D Fimo Избрани Парчиња Налепница Рефус за DIY Занаети Помине Уметност Усна Сјај Материјали Ви

24 Кутии Овошје Парчиња Шарм за Смола од Полимер Глина Лигите Изработка на 3D Fimo Избрани Парчиња Налепница

DEN 236.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 мм - 5 мм, најдобро за помине уметност декорација и одговара на сите нокти, исто така се идеални за лице декорација, шминка прилог или занаети снабдување. ????Овошје Помине Уметност Парчиња – Оваа група на 3 D Fimo полимер глина парчиња се направени од мека глина, не-токсични и мирис слободни, лесна, светла.

Особините

Купувачите избираат и