• Ново
ComfortHome 4 Мили Екстра Дебели Запечатува Душек Торба со Адхезивна Лента за Движење и Складирање, Тешки, Вклопува Близнак Целосна и Кралицата Големина, 1 Пакет

ComfortHome 4 Мили Екстра Дебели Запечатува Душек Торба со Адхезивна Лента за Движење и Складирање, Тешки, Вклопува

DEN 358.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : се Вклопува Близнак Целосна и Кралицата Големина Душек со висина до 14 инчи.Ве молиме погледнете го приложениот големина водич слика да изберете соодветен пластична кеса.Ве молиме Имајте во предвид дека постои Само 1 Лепило лента на крајот.Место душек или кутија за пролет внатре, а потоа се поклопуваат со екстра пластични и печат тесни со самолепливи ленти.Солза Отпор : Секој пакет вклучува 1 кеса направена од 4 Мили јасно полиетилен(нов материјал).Објектот тежина е околу 2 килограми ( може да се однесуваат на "информации за Производот" во детали страница за точни тежина).Совршен за движење, складирање, реновирање или душек располагање.Голем решение за отстранување на душек или кутија за пролет преполна со кревет грешки.Не се пропустливи-дупка дизајн.Штити душек од влага, прашина, глувци и останати штетници.Големина : Твин/Full/Кралицата - 1-Pack | Боја : Јасно.

Особините

Купувачите избираат и