• Ново
Wiha 37222 Долго Флексибилни Вратило Орев Возачот со SoftFinish Рачка, Инчен, 1/4 x 150

Wiha 37222 Долго Флексибилни Вратило Орев Возачот со SoftFinish Рачка, Инчен, 1/4 x 150

DEN 610.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Wiha 37222 долго флексибилни вратило орев возачот со Soft Finish рачка, инчен, 1/4 x 150. Тешки флексибилни вратило на плетенка челик со заштитен ракав.Појачани монтирани приклучок за оптимално вртежен момент.Wiha Soft Finish рачка, мулти-компонента, перница костец.

Особините

Купувачите избираат и