• Ново
3 Пакет Кафе Лажичка, од не ' Рѓосувачки Челик кафени Лажички Лажица Мерење Лажици за Чај, Шеќер, Мелено Кафе, Целиот Грав(Сребро, 15 ml)

3 Пакет Кафе Лажичка, од не ' Рѓосувачки Челик кафени Лажички Лажица Мерење Лажици за Чај, Шеќер, Мелено Кафе,

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Точни мерења : со Користење на овој око-фаќање на полно опремен 2-парче кафе лажичка клип поставете ги елиминира сите guesswork во дневниот мерење на потребите и го разубавува кујна.Елегантна и прифатлива 2-парче комбинација.Големина на : 11.Луксузот се оцртува секој ден, големината е 2 лажици (30 ml), направи животот поубав и полн со сладост.Количина : 3 парчиња на 15ml.Материјал : материјал на точно мерење лажица се 304 одделение од нерѓосувачки челик (СП 18/8) внимателно направени, издржливи.Ќе не ' рѓа и нема да ве изневерам!Тоа е најубавата алатка за кафе љубовници.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Тоа е поудобно и нежна.Тоа е кратко е доволно за да се вклопи во тегла, керамички/стаклена тегла или други мали сад, но тоа е долг и тежок се чувствува и фирма, и дент на врвот на дршката е лесно да се одржи со вашиот индекс прст и палецот.Тоа нема да ги споделите со вашите лажица бидат поставени насекаде и разубават вашата кујна.Огледало полиран до совршенство.Лесно за чување : На кафе мерење лажичка е доволно мал за да биде ставен во кафе тенџере или кафе тенџере за лесен пристап.Мулти-цел : кафени лажички може да се користи не само за кафе, но исто така и за шеќер, брашно, протеински прав, влакна во прав, бања сол и нешто друго што може да се лопата-сите на кои бараат овие слатки и прекрасен лопата!.Ергономски дизајн : На уникатен дизајн на кафе лажица, на тенки се справи и со криви палецот прстен ви донесе пријатно уживање.

Особините

Weight:
15ml70g Quantity

Купувачите избираат и