• Ново
ORIENGEAR Балет Barre Висина Прилагодливи Танцување Водат Barre Самостојна Преносни Танц бар за Дома или Студио, Не се Лизга за Обука Barre за Возрасни и Деца

ORIENGEAR Балет Barre Висина Прилагодливи Танцување Водат Barre Самостојна Преносни Танц бар за Дома или Студио,

DEN 2159.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прилагодлива Висина : висината на танц crossbar е 52 инчи, својата прилагодлива висина од 5 инчи до 51 инчи дека и двете возрасни и деца, може да се прилагоди за да одговара на нивните сопствени големина.Цврста и Стабилна Структура : балетот бар е изработен од обоен челик, кој е многу здрав и rustproof.Билатералните дното нозе заедно со двете релевантни стојат бар форма две цврсти триаголен структури.

Особините

Material:
PVC + Steel pipe Product size

Купувачите избираат и