• Ново
Swix Класичен норвешка Три Пакет - Ранец за Подигање Торба - Оддел 5 - Совршени за Ски или Сноуборд Чизми, со црвено - Црна

Swix Класичен норвешка Три Пакет - Ранец за Подигање Торба - Оддел 5 - Совршени за Ски или Сноуборд Чизми, со

DEN 1776.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ внатрешно скејт тркала НЕ сме на СЛИКАТА во оваа слика ПОДОЛГО од најпознатите ски-кеси.Целосно поместена солиден denier да се заштити вашиот скии со неколку рачки и ремени да им помогне на транспорт и безбедна zippered ДОЛЖИНА ПРИЛАГОДУВАЊЕ.КЛАСИЧЕН дизајн и изглед со ЗАСИЛЕН носат зони и СТП отпорен на вода облоги.ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ за да се организираат и посебни вашата опрема ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за high-end ски торба со тркала.СОВРШЕН поместена ски торба со тркала и многу корекција - одговара 2pr Алпска Скии или 8pr Нордиските да 215cm - 600 DENIER.Спорт тип : Отворено начин на Живот.ДВОЈНО СКИ ТОРБА - ПОМЕСТЕНА со ТРКАЛА - Прилагодлива Големина за да се 215cm - 2 Пара Алпска - 8+ Парови на Нордиските Скии - Супер Тешка 900 Denier.

Особините

Купувачите избираат и