• Ново
3 Еез Пластични Бои Палета со 10 Бунари, Боја Лента на Палети со Палецот Дупка за Деца или Возрасни да се Создаде Уметност Боја, Перат, (Бела)

3 Еез Пластични Бои Палета со 10 Бунари, Боја Лента на Палети со Палецот Дупка за Деца или Возрасни да се Создаде

DEN 83.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бојата палета послужавник е изработен од бел висок квалитет на пластика, со мазна површина, лесен за чистење, силни и издржливи.Тоа е идеален за децата, занатски, аматерски и професионален сликар.Тоа е погоден за часовите по ликовно, DIY занаети, детскиот цртеж проекти.Оваа боја палета послужавник може да се широко се користи во уметноста боја, занаети, сликарство, акварел, масло сликарство, лак, модел, слика, се соочуваат со paiting, gouache и други пигменти бои мешање.Оваа боја фах палета големина 6.7x9 инчи, вкупно 10 Бунари, со 6 круг бунари, 4 нерегуларни бунари, и 1 палецот дупка.Пакетот вклучува : 3 еез боја палета послужавник.

Особините

Купувачите избираат и