• Ново
Автентични Рачно Изработени Grundel Anatomic Shad Мамка Форма 3.15 Меки Пластични Намамат

Автентични Рачно Изработени Grundel Anatomic Shad Мамка Форма 3.15 Меки Пластични Намамат

DEN 1701.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вбризгување : Стандард 5/8".Оваа големина обезбедува компатибилност со повеќето инјекторите.Материјал : Инженерните камен.Камен прав помешан со полимери да креираат ниско-porous и издржлив материјал, кој е совршено се вклопуваат за меки пластични намамат mo Ids.Smart отворите за вентилација дизајн за ослободување на воздухот и бидете сигурни дека мека пластика исполнува сите детали на mo Id.Ниска цена.Повеќе од 30-40% поевтини од алуминиум mo Ids.Детални мамка дизајн.Фино ниво на детали може да се спореди со алуминиумска mo Ids и далеку подобро од силикон mo Ids.

Особините

Купувачите избираат и