• Ново
Punky PastelFX Сенка Adjustor Полу Постојан Климатизација Боја на Косата, Вегетаријанци, PPD и Paraben Слободни, трае до 25 мие, 3.5 оз

Punky PastelFX Сенка Adjustor Полу Постојан Климатизација Боја на Косата, Вегетаријанци, PPD и Paraben Слободни,

DEN 204.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Постепено додадете и се вклопуваат во Пастелни FX Adjustor со Punky Полу-Постојани Боја на Косата сенка и се применува за чистење за сува коса.Работи Со Сите Punky Боја Полу-постојани Коса Боја : Овој безбоен крем се меша со Punky Бои нека ви создаде свој уникатен пастелни коса сенка!Од целиот спектар на виножитото, можете да креирате и да го промените вашата боја на коса секое време што го сакате без да се оштети косата!.Доверени од Страна на Предностите За Крајна за Нега на Коса : лидер во боја на косата индустрија!Punky Боја постојано се труди да ви донесе најсветлиот, boldest, повеќето amped-up производи и одлични услуги на клиентите.Трае до 35 мие.Не користете го во очите.Да го стори тоа може да предизвика слепило.Да се чува вон дофат на деца.Овој безбоен крем се меша со Punky Боја Полу-Постојани Коса Боја за да ви овозможи да се создаде свој уникатен пастелни коса сенка!Тоа не содржи амонијак, parabens, или resorcinol.

Особините

Купувачите избираат и