• Ново
Под Оклоп Мажите HeatGear Тактички Компресија Кратки Ракави, T-Shirt

Под Оклоп Мажите HeatGear Тактички Компресија Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 526.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

84% Полиестер, 16% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Ултра-меки ткаенини за најдобар во следната-да-кожа удобност со оваа компресија кошула. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Под Оклоп мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.

Особините

Купувачите избираат и