• Ново
Eureka 83797 Вакуум Beater Бар Појас Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

Eureka 83797 Вакуум Beater Бар Појас Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

DEN 129.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; AS2013 A,AS2030 A.Beater бар појас 83797 се поврзува на моторни макара за beater бар вратило да се вртат на beater бар.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел.Компатибилен Брендови : Eureka.Оваа beater бар појас (дел број 83797) е за vacuums.Следете ги упатствата во вашиот сопственикот прирачник при инсталирањето овој дел.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) делови!Оваа beater бар појас (дел број 83797) е за vacuums.Beater бар појас 83797 се поврзува на моторни макара за beater бар вратило да се вртат на beater бар.Следете ги упатствата во вашиот сопственикот прирачник при инсталирањето овој дел.За Eureka.

Особините

Купувачите избираат и

Прилагодливи Продолжување Седиште Одредување Појас Не се Лизга Тока Конекцијата Безбедност Подигнат Воздржаност

Користење на highquality сомот перфорирани ткаенина, skinfriendly, мека, дише и не заостанато, издржливи во употреб�

DEN 414.96