• Ново
Outonda Про Балет Вртење на Одборот за Танчери, Преносни Балет се Сврти и да се Вртат Одбор, Танц Пршлен, Рамнотежа се Претвори Одбор за Балет, уметничко Лизгање Pirouette Од

Outonda Про Балет Вртење на Одборот за Танчери, Преносни Балет се Сврти и да се Вртат Одбор, Танц Пршлен, Рамнотежа

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен од композитни пластична смола, издржливи и трајни. 【Големина & Применливи Луѓе】2. 【Продавница со доверба】ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговориме на повеќето клиенти прашања во рок од 12 часа Можете исто така да изберете да го вратите производот и да се добие целосна наплата.Безбеден и лесен за употреба во денс студиото, дома или каде и да сте обука.Безбеден и лесен за употреба во денс студиото, дома или каде и да сте обука. 【Лесен и пренослив】Идеален за обука речиси насекаде. 【Мека, комфорни и издржливи】Со мека neoprene нога влошки, прсти ќе биде поудобно.Тоа им помага да се развие соодветна нога, тело, и рака позиции во текот на ротација.Само да ја искористам оваа неверојатна балет диск со вас.

Особините

Купувачите избираат и