• Ново
КООРДИНАТОР Двоен Алуминиумски Балет Barre Преносни Barre Бар Дома Прилагодливи Самостојна Балет Водат Танц Бар за Деца Возрасни со торбичката

КООРДИНАТОР Двоен Алуминиумски Балет Barre Преносни Barre Бар Дома Прилагодливи Самостојна Балет Водат Танц

DEN 1046.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Зголемена Стабилна Конструкција】, Изградена од страна premiumaluminum barres и висок квалитет на сврзувачки елементи, на дното нозе заедно со стојат барови, исто така, се формира солидна триаголен структура, овие добро направен материјали се изгради вистински стабилност и набитост. 【Лесно да се Соберат и Преносни】 Нема алатки потребни за, само го поправи вашиот barre и ги заостри knob, можете да го поставите балет barre во секунди.Премиум aluminumbars се доволно силни за да ги сноси голема тежина капацитет.Доаѓа со торбичката. 【Широка Примена】 Овој пренослив балет бар ќе помогне за подобрување на вашиот држење на телото, флексибилност, рамнотежата, додека се протега и barre тренингот.Одлично за дома, училишта, танц студиа, на отворено, или било каде на друго место ќе ми се допаѓа.

Особините

Купувачите избираат и