• Ново
Брат MFC-J805DW INKvestmentTank Боја Инкџет Сите-во-Едно Печатач со Мобилен Уред и Дуплекс Печатење со До 1-Година на Мастило Во-кутија, Бела, една големина (Продолжува)

Брат MFC-J805DW INKvestmentTank Боја Инкџет Сите-во-Едно Печатач со Мобилен Уред и Дуплекс Печатење со До 1-Година

DEN 1648.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Работна Околина : Температура 50-95° F.Дуплекс Печатење Способност-Да.УЖИВАЈТЕ МОБИЛЕН УРЕД за ПЕЧАТЕЊЕ : Print и скенирање безжично од вашиот десктоп, лаптоп, смартфон и таблет.Братот Страница Мерач(2) е визуелно, нумерички начин да се знае износот на мастило сте користеле и износот на мастило имате останатите.Минимална Ширина на Хартијата/Должина (Хартија Послужавник)-4 x 6 инчи.Се ЕЛИМИНИРА МАСТИЛО ЗАМЕНА GUESSWORK : Можете да печатите со доверба користење на Брат Страница Мерач за да помогне да се guesswork надвор од кога да се замени со мастило.Дуплекс Копирање и Дуплекс Скенирањето-Не.Супер-висок Принос - LC3033 BK, LC3033 C, LC3033 M, LC3033 Y; Ултра-висок Принос - LC3035 BK, LC3035 C, LC3035 M, LC3035 Y за богатите, живописни бои и остар црно.КОРИСТЕЊЕ СО БРАТ ВИСТИНСКИ МАСТИЛА : Интелигентно конструиран да работи со вашиот Брат Инвестиции Резервоарот за инк-џет печатач за веродостојни резултати.Максимална Ширина на Хартијата/Должина (Хартија Послужавник)-8.

Особините

Купувачите избираат и