• Ново
KEYAIIRA - Големи Персоналните Кожа Кабел Држач со Злато Предвремени Затворање - лаптоп полнење кабелот чувар прилагодено жица за управување организатор лопез и од нео

KEYAIIRA - Големи Персоналните Кожа Кабел Држач со Злато Предвремени Затворање - лаптоп полнење кабелот чувар

DEN 323.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

персоналните подарок.Даде дар на организацијата и да го персонализирате оваа кожа држачот за врвца за годишнини, свадба партии и уникатен подарок за вашите патување пријател.Еко-Пријателски.Папочната врвка организаторот го задржува лаптоп кабли од заплитане додека патуваат и е совршен за патување тематските подарок.ГОЛЕМИНА на & DETAILSLeather ширина : 1.25 Златна snap closure COLORS & СТИЛОВИ ○ Никотин & Орев ○► Идеален за погоден за носене кожа дизајни поради malleable квалитети Мека темперамент со природни песочни зрна хром пржен процесот на целосна анилин кожа водата базирани на бои 2 - 2.телото масла, нечистотија, инциденти, топлина, светлина, влага) што го прави навистина еден-на-еден вид Груба на долната страна, но ќе се изедначи и омекне со текот на времето со 100 % Зеленчук пржен (најмногу еко-пријателски тен метод) Не бои се користат 2-3oz дебелина.Вистинска Кожа.5 inches Leather должина : 5.

Особините

Купувачите избираат и