• Ново
Berkley Голтка! Копачка Риболов Мека Мамка, Лосос Со Црвено, 6

Berkley Голтка! Копачка Риболов Мека Мамка, Лосос Со Црвено, 6

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Идеален за jigs или како приколка.Фаворит за сите saltwater видови кога таргетирање на големи риби.Докажано опашка акција дизајн плива во сите услови.Проширете ги вашите штрајк зона со Голтка!мирис дисперзија.Екстремни мирис дисперзија на Голтка!се проширува на штрајк зона што ќе ви овозможи да се фати повеќе риба!Berkley Голтка!навистина е следната генерација во мека мамка!.

Особините

Купувачите избираат и