• Ново
Бубачки Пастелни Боја на Еднорог Колекција Гел лак за Полнење со 48W LED Помине Светилка Фен Бебе Сино Жолта Гел лак Пролет и во Лето Стартер Комплет за Нокти Подарок С

Бубачки Пастелни Боја на Еднорог Колекција Гел лак за Полнење со 48W LED Помине Светилка Фен Бебе Сино Жолта

DEN 935.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

30 Led диоди намалувања лекување време на половина!.Она што Ќе Добиете за : Целосна големина на 6 бои еднорог собирањето бубачки гел лак поставите гел ноктите комплет со ноктите светилка, трајни 48 W LED помине светилка фен, 9 парчиња помине уметност дизајни на нокти алатки и 3 шишиња на база гел сјај мат горниот слој кој е со висок квалитет гел ноктите комплет за трошоците-ефективна цена, гарантирано!.Да се чува вон дофат на деца.Се користи само за нокти.На серија на црно сјајот бел лак собата е долготраен за 21+ дена со совршен сјај под соодветна апликација - Со гел основата и врвот грб мат сјајни под целиот Процес за апликација.Лесна Апликација и Добра Истрајност : 6 прекрасни пролет лето ноктите бои на 9 Toxin Слободни формула Гел лак со слаб мирис Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Може производ алергиска реакција од страна на кожата контакт.УЖИВАЈТЕ во DIY : Како бебешко сина, жолта ув гел лак за полнење со ув led светло помине фен, можете да уживате прави вашите нокти дома со овој гел лак наместен да се завршат СИТЕ-ВО-ЕДНО Полнење!Сè што ви треба за да почнете да го правите вашите нокти себе!.

Особините

Купувачите избираат и