• Ново
Zaldita Пластични Мерење Чаша Вода во Стомна Jug Дипломирал се Прелива Spout Сад со Капак за Ладна Вода, Мраз Чај, Сок Пиво Кујна Лабораторија Розова 1500ml

Zaldita Пластични Мерење Чаша Вода во Стомна Jug Дипломирал се Прелива Spout Сад со Капак за Ладна Вода, Мраз

DEN 150.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пластика се Опфатени Вода во Стомна Мерење Стомна со Капак.Направени на животната средина-пријателски пластични материјали, без мирис, нетоксичен, безбеден и трајни производи за употреба.Голем и удобно се справи прави лифтинг и фрлаат лесно.Течење-доказ капак ви помага да се избегнат spills.Дипломирал мерка знаци, јасно се знае капацитет од стомната и лесен за контрола на количината на вода.Совршен за ладна вода, мраз, чај, сок, пиво, млеко, итн.Големина : 1500ml | Боја : Розова.

Особините

Купувачите избираат и

SUCIE Југ, Направени на животната Средина-Пријателски Акрилик Материјал без Мирис, нетоксичен, Безбеден и Издржливи

Совршен за фрлаат iced чај, сок, исполнет со вода, коктели, спортски пијалоци, лимонада, соја млеко, итн Бој

DEN 1869.60