• Ново
Калвин Klein Момчиња 2 Парче Sleepwear Врвот и на Дното Pajama Поставите Pj

Калвин Klein Момчиња 2 Парче Sleepwear Врвот и на Дното Pajama Поставите Pj

DEN 526.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 2 парче pajama сет.Дното карактеристики широк elasticized корселе за дополнителна удобност.Мека, еластичен поврзана.Исклучително мека и удобна врвот.Карактеристики нашиот потпис Калвин Klein лого.Вашето дете ќе салон како про во нашата класичен Калвин Klein pajama сет.Дизајниран за врвен комфор и стил.Опуштено се вклопуваат.Карактеристики нашиот потпис Калвин Klein лого.

Особините

Купувачите избираат и