• Ново
JJLLAZAD Викинг Светот Дрво Tapestry,Один Руна Селтик Јазол Печатење Шема на Ѕидот Виси,Полиестер, Нордиските Уметност Tapestry за Спалната соба,Селтик Дрво,60x40 Инчен

JJLLAZAD Викинг Светот Дрво Tapestry,Один Руна Селтик Јазол Печатење Шема на Ѕидот Виси,Полиестер, Нордиските

DEN 888.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

●Ретро Дизајн : Уникатни модели на Нордиска митологија,јасни линии,ви Донесе антички и мистериозна визуелен ефект,Секој модел е симбол на Викинзите. ●Квалитетот Материјал : Ова tapestry е направен од 100% полиестер платно, мека, издржливи, кожата-пријателски, лесен, лесно да се откажам или пакет. ●3 D Печатење : tapestry со напредна високо-дефиниција 3 D печатење,моделот е јасно видлива,и не е лесно да исчезнат. ●Мулти-Цел : Погоден за секоја прилика,Лесен за носење,лесно може да се здипли без брчки.Повеќе користење методи донесе повеќе естетски ефекти на вашиот дом. ●5 Големини : 60x50 инчен/150x100 cm, 60x50 инчен/150x130 cm, 60x60 инчи/150x150 cm, 60x80 инчен/150x210 cm,100x60 инчен/250x150 cm,ве Молиме изберете соодветна големина во согласност со фактичката состојба.Големина : 60 x 40 во | Боја : Селтик Дрво.

Особините

Купувачите избираат и