• Ново
Телото Бонбони Унисекс Уво Мерачи се Протега Комплет Директно Tapers за Протегала Уши Црна Акрилна Коси Сет

Телото Бонбони Унисекс Уво Мерачи се Протега Комплет Директно Tapers за Протегала Уши Црна Акрилна Коси Сет

DEN 47.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 5/8i nch; 16 millimeter.Уво мерач постави направени со лесни црна акрилна.Eart се протега комплет заострените за безбедно и постепено уво проширување.Пирсинг plug накит продаваат со гума о-прстени за безбедна носат.Се продаваат како сет од 2 црна заострените уво приклучоци.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ако вашите уши се желни за проширување, овие права заострените приклучоци може да биде во можност да ги задоволи вашите желби.Овие уво мерачи се направени со лесни црна акрилна и се на совршен натпревар за секој стил.Оваа уво проширувач собата е направен со директно дизајн користи за да нежно се водат вашиот мерач големини.Тие доаѓаат со гума o-прстени за безбедна употреба и се продаваат како збир на две.Спецификации : Достапен во Големини Од 00 мерач (10мм) 1" (25мм), Акрилик, Гума O-Прстени, кои се Продаваат како Пар.

Особините

Купувачите избираат и