• Ново
Величествен Сојузник 1/4 Јаже 4 Јазол Беспомошна Полиестер Обука Оглавник со 10' Појавување Доведе Јаже за Коњи – Целосно

Величествен Сојузник 1/4 Јаже 4 Јазол Беспомошна Полиестер Обука Оглавник со 10' Појавување Доведе Јаже за Коњи

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа елегантна halters нема хардверски да се пробие и доаѓа со 10' појавување на поли доведе јаже !.Величествен Сојузник 1/4" Јаже 4 јазол Беспомошна Полиестер Обука Оглавник со Појавување Доведе Јаже е совршен додаток за вашиот коњ и се наменети за луѓе кои љубов и грижа за коњи.една од клучните алатки треба ефективно да работат на вашиот коњ од земјата.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и ЗДРАВ : Овие halters за коњи се направени со супериорен квалитет, високо трајни беспомошна полиестер и да се држи и во неповолни временски услови и остане поцврста да изворна форма за повеќе без исчезнува, се протега, со ослабување или кршење.Исто така, внимателен подарок за пријател, близок или коњ сопственик и може да бидат сигурни да се победи нивната благодарност!Овие halters се неверојатно долги-трајни и лесен за одржување.Овие halters за коњи, кои се внимателно стокмено и поединечно рака-врзан за да се обезбеди супериорни и добро балансирана одговара и го направи со супериорен квалитет, високо трајни ¼ инчен полиестер и да се држи и во неповолни временски услови и остане поцврста да изворна форма за повеќе без исчезнува, се протега, со ослабување или кршење.Изберете од повеќе боја избори.Оваа Оглавник нема хардверски да се скрши.СОВРШЕН ДИЗАЈН : Величествената Сојузник 1/4" Јаже 4 јазол Беспомошна Полиестер Обука Оглавник целосно прилагодливи, со цел да се вклопи удобно и направен од висок квалитет на беспомошна полиестер јаже и Идеален за коњи, кои се тешко на традиционалните halters.

Особините

Купувачите избираат и