• Ново
Mavic Воздух 2 Опрема за Слетување, Количка за Зголемена Опрема за Слетување со Помошни Дното Светлина Водич Колона за DJI Mavic Воздух 2/Mavic Воздух 2S Додатоц

Mavic Воздух 2 Опрема за Слетување, Количка за Зголемена Опрема за Слетување со Помошни Дното Светлина Водич

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пријавување : На летало опрема за слетување е специјално дизајниран за DJI Mavic Воздух 2/Mavic Воздух 2 S беспилотни летала, добра заштита за летало камера и gimbal за време на полетување и слетување.Светлината Водич Опрема за Слетување : Собрани зраците на летало помошни дното светлината да се фокусира директно aheaad од светлината водич колона, што е повеќе погоден за безбедно лет на летало.Heightening Опрема за Слетување Ефикасно : Ефективно ја зголемува растојанието помеѓу Mavic Воздух 2/Mavic Воздух 2 S летало и земјата со 30мм за да се спречи оштетување на gimbal камерата кога Mavic Воздух 2/Mavic Воздух 2 S соблекува или слета.Свитлива Дизајн : Донесува свитлива и не-деструктивни инсталација дизајн за подобрување на преносливост.Мала Тежина Дизајн : Само 33g, спогодба со динамичен aerodynami, на лет брзина не е нарушена.Светлината Водич Mavic Воздух 2 Опрема за Слетување за DJI Mavic Воздух 2/Ер 2 S Додатоци.

Особините

Купувачите избираат и