• Ново
ОЕМ Samsung Далечински Управувач, се Испраќаат со QN55Q8FNBF, QN55Q8FNBFXZA, QN65Q6FNAF, QN65Q6FNAFXZA

ОЕМ Samsung Далечински Управувач, се Испраќаат со QN55Q8FNBF, QN55Q8FNBFXZA, QN65Q6FNAF, QN65Q6FNAFXZA

DEN 1320.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова Е Оригинален Дел!.Работните Инструкции Се Во Рамките На Вашиот Оригиналниот Прирачник За Корисникот!.Купување на Оригиналниот Remotes Обезбедува Можете Да Пристапите До СИТЕ Функции На Вашиот Уред!.Не го Видите Вашиот Модел Наведени?Испратете Порака - Среќни Да Ви Помогне!.Ова НЕ е Универзален Далечински Управувач!.Овој далечински првично се испраќаат со следниве Samsung уреди : QN55 Q8 FNBF, QN55 Q8 FNBFXZA, QN65 Q6 FNAF, QN65 Q6 FNAFXZA Ова е вистински Samsung Дел!Овој објект е НОВО.Не го видите вашиот број на модел?Испратете ни порака - ние сме среќни да ви помогне!.

Особините

Купувачите избираат и