• Ново
Brybelly 104 x 62 Казино Квалитет Отпорен на Вода Сублимација Покер Чувствував

Brybelly 104 x 62 Казино Квалитет Отпорен на Вода Сублимација Покер Чувствував

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите сублимација покер чувствував е совршен за оние кои бараат високо-квалитетни материјали.Направен од дебела, ткаени полиестер, ова се чувствува е 100 проценти вода-доказ.Исто е и висок квалитет што ќе најдете во казина.Таа користи боја сублимација печатење, кој им овозможува на мастило, всушност, да ја вградите во материјалот, правејќи го чувствува мазна и остри.Ова исто така го прави толку боење не избледуваат како екран печати или воздух бранеа дизајн.Сублимација чувствував е совршен за табели со честа употреба, бидејќи на боја не се фаќа за исклучување со текот на времето или со проширена употреба.На vibrantly зелена боја е потенцирана со лопати, асови, клубови и дијаманти испечатени на позадината на материјалот.Нашите сублимација покер чувствував е идеален за изградба на супериорен покер маси, иако маса не е вклучена со оваа набавка.Изгледот е 104" од 62".Карактеристики на производот - Сублимација покер чувствува Направен од дебела, ткаени, 100% полиестер, водоотпорен - Истата висок квалитет како казина - Мастило, всушност, се вградени во материјал за да се спречи бледнее - Одлично за покривање на супериорен квалитет на покер маси.

Особините

Купувачите избираат и